Shrnutí výstavy Prolight + Sound 2018

Shrnutí výstavy Prolight + Sound 2018
Tento rok byla výstava Prolight & Sound 2018 velmi zajímavá, protože MILOS představil hned několik stěžejních produktových novinek.
 
Především nová řada ocelových konstrukcí vzbudila v návštěvnících velký zájem. Tato řada umožňuje zákazníkem využít obrovské zátěže, a pomocí nich dostat vizuální zážitek z jejich koncertů opět o trochu výše. Řada ocelových konstrukcí byla doplněna o velkou LED stěnu, kde kontinuálně probíhal zátěžový test těchto konstrukcí. Zákazník tak mohl vidět produkt na živo a hned vedle záznam z jeho zátěžového testu.
 
 


Mezi další zajímavé novinky, které MILOS na výstavě představil patří Canopy tensioner. Tento produkt slouží k vypínání plachty, a pomocí něj můžeme dosáhnout až 50ti procentního nárůstu vypnutí. Mezi další produkty patřily zdokonalený stropní držák, který je nyní možné použít na několik řad konstrukcí, truss doly pro snadnou manipulaci s konstrukcí, a samozřejmě ukázky různých řad konstrukcí MILOS.

Další významnou novinkou byl štítek ID Track. Jedná se o zbrusu nové značení konstrukcí, kdy MILOS ujednocuje místo, kde značení bude, zabraňuje poškození štítku a přidává na něj nové digitální funkce.

Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům za skvělou atmosféru a těšíme se na příští rok na viděnou.

Tato výstava byla podpořena Operačním programem Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.
banner-eu.jpg